O nás

Téměř 40 nových vozidel pro společnost z finančního sektoru

Komplexní pronájem vozidel u společnosti MHC Mobility.

Společnost MHC Mobility podepsala smlouvu na financování a kompletní správu vozového parku určeného pro regionální zástupce společnosti z finančního odvětví. V rámci této smlouvy jsme dodali 35 hybridních vozů Toyota RAV4. Jeden z lídrů finančního odvětví, který s naší organizací spolupracuje od roku 2014, se rozhodl rozšířit svůj vozový park o dalších 35 vozů. Tentokrát padla volba na hybridní vozidla. Při předání objednaných vozů poskytl specialista společnosti MHC Mobility spolu se zaměstnancem klientské společnosti instruktáž jízdy v hybridním voze, aby noví uživatelé mohli maximálně využít potenciál vozidla.

Klíčovými kritérii, která rozhodla o výběru společnosti MHC Mobility, byly podmínky a termín dodání vozidel, ale také kvalita služeb a široká škála služeb nabízených v rámci smlouvy, aby se zástupci v terénu mohli spolehnout na spolehlivou mobilitu. Za zmínku stojí také fakt, že během devítileté spolupráce s klientem jsme společně objednali celkem 446 vozidel, která byla kdy vydána.

Děkujeme vám za vaši důvěru!




Máte zájem o pronájem vozidla?

Kontaktujte nás

Newsletter

Přihlaste se k odběru a buďte vždy informováni o naší nabídce.
Získejte nejnovější informace a speciální nabídky týkající se pronájmu vozidel a služeb.


Tento web může používat technologii cookies především za účelem zajištění řádného fungování, ale také adresování provozu, ale také pro statistické a reklamní účely. Přijetí cookies umožňuje zrušit pomocí nastavení domácích prohlížečů.Více informací. OK