Správa vozového parku

Jaká je služba správy vozového parku ve společnosti MHC Mobility?

Pokud se rozhodnete pro službu správy vozového parku společnosti MHC Mobility, předáte nám svůj vozový park firemních vozů výměnou za pevný dohodnutý měsíční poplatek. Za tento poplatek získáte celou řadu řešení a výhod, díky kterým můžete zapomenout na problémy se správou vozového parku a možností se soustředit na rozvoj svého podnikání: 

Optimalizace nákladů

S námi se vyrovnáte prostřednictvím jedné společné faktury a vaše společnost rychle pocítí úspory plynoucí z dohledu nad náklady na údržbu vozidel.

Udržování bezpečnosti řidičů

Poskytujeme vám přístup k asistenční službě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a podporu zkušeného a specializovaného týmu odborníků na služby zákazníkům.

Pohodlí

Získáte kompletní sadu služeb včetně asistenční služby MHC Assistance 24/7, průběžné údržby, balíčků pojištění nezávislých na pojistném trhu, správy pojistných událostí, palivových karet a výměny a uskladnění pneumatik.

Další podpora při správě vozového parku

Vlastníte firemní vozový park čítající jen několika nebo desítek, či dokonce stovek vozidel? Objevte jeho plný potenciál se službou správy vozového parku od společnosti MHC Mobility! 

Pomůžeme vám:

  • Ke zvýšení mobility a efektivity zaměstnanců
  • K dosažení obchodních cílů stanovených pro váš vozový park 
  • Při řízení a optimalizaci nákladů na údržbu vozového parku
  • Při dekarbonizaci vašeho vozového parku a splnění tak vašich cílů udržitelnosti.
Kontaktujte nás

Komplexní a flexibilní balíček služeb

Analýza efektivity vozového parku

Odborníci společnosti MHC Mobility provedou analýzu vašeho současného vozového parku, správy vozového parku a personálu a zjistí možnosti optimalizace jejich výkonnosti.

Komplexní strategie mobility

Na základě analýzy připravíme komplexní plán rozvoje vozového parku vaší společnosti. 

Poradíme Vám s nejlepšími řešeními mobility a pomůžeme Vám učinit nejlepší rozhodnutí z hlediska finančního, z hlediska efektivity a z hlediska ochrany životního prostředí.

Individuální přístup

Cítíme odpovědnost za vozový park našich zákazníků. Po pochopení vašich obchodních potřeb a očekávání Vám připravíme komplexní služby leasingu na míru.

Account Manager

Poskytuje rychlou podporu ve všech aspektech správy vozového parku: vyjednávání nejlepších podmínek služby, zajišťuje průběžnou údržbu vozového parku a efektivní správu servisu vozidel.

Specializovaný tým odborníků

Vybraná skupina specialistů společnosti MHC Mobility, kteří znají historii a specifika vašeho vozového parku, poskytne své znalosti Vám i vašim řidičům.

Máte konkrétní problém? Vždy víte, na koho se můžete obrátit pro okamžitou odbornou pomoc.

Aktuálně

Správa vozového parku od společnosti MHC Mobility umožňuje vaší společnosti dynamicky se přizpůsobovat vyvíjejícímu se odvětví vozových parků a reagovat na právní a daňové změny.

Splňte své CSR cíle

Ukážeme vám, jak strukturovat firemní politiku mobility tak, aby splňovala cíle CSR (společenské odpovědnosti firem) a zároveň maximalizovala efektivitu vašeho vozového parku.

Kontaktujte nás

Obchodní oddělení +420 255 712 811Pondělí až pátek 9:00 - 17:00 hod.

Zavolejte nám

Newsletter

Přihlaste se k odběru a buďte vždy informováni o naší nabídce.
Získejte nejnovější informace a speciální nabídky týkající se pronájmu vozidel a služeb.


Tento web může používat technologii cookies především za účelem zajištění řádného fungování, ale také adresování provozu, ale také pro statistické a reklamní účely. Přijetí cookies umožňuje zrušit pomocí nastavení domácích prohlížečů.Více informací. OK