O nás

Spokojenost zákazníka
je pro nás nejdůležitější

MHC Mobility poskytuje řešení mobility, která splňují výzvy a potřeby různých oborů podnikatelské činnosti. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům podporu při rozvoji firmy a společně vytvářet udržitelnou budoucnost. Neustále rozšiřujeme nabídku služeb, dbáme na vysoké etické standardy a zaměřujeme se na inovativní řešení, přizpůsobená potřebám zákazníků. 

Náš tým tvoří profesionálové, pro které je prioritou zajištění nejvyšší kvality služeb a komplexního poradenství, společně s budováním vztahů se zákazníky podle transparentních pravidel.

MHC Mobility CEE zaměstnává více než 150 lidí a spravuje vozový park čítající více než 12 500 automobilů. Zaměstnanci tvoří tým angažovaných a zkušených profesionálů. 

Zaměřujeme se především na poskytování služeb na nejvyšší úrovni, pro zajištění růstu a vývoje nových produktů a dovedností společně se spokojenými a věrnými zákazníky. Prezentujeme individuální přístup k zákazníkovi a jeho potřebám

Roelof Hansman
Managing Director
MHC Mobility Central and Eastern Europe
Historie firmy

Od začátku vývoje firmy se zaměřujeme nejen na osobní automobily a lehká užitková vozidla, jako většina leasingových společností na trhu. Nabízíme jak dodávky od 3,5 tuny, tak velké nákladní vozy o hmotnosti 44 tun. 

1957 rok

Vznik Hitachi Home Electric Appliance Geppuhanbai Corp. – první společnosti ze skupiny Hitachi zabývající se prodejem na splátky.

1971 rok

Hitachi začíná s operativním a finančním leasingem automobilů.

1991 rok

Akvizice všech akcií ve Fleet Lease (UK) Ltd.  Začátek expanze společnosti na evropský trh. 

2014 rok

Zahájení činnosti Hitachi Capital Polska.

2018 rok

Akvizice společnosti Planet Car Lease Polska Sp. z o. o. od Hitachi Capital Polska.

2020 rok

Převzetí aktiv, vozového parku, zaměstnanců a zákazníků skupiny Fraikin v České republice, Maďarsku a na Slovensku společností Hitachi Capital Polska. Začátek řízení aktivit společnosti ve střední a východní Evropě z Varšavy.

2021 rok

Převzetí maďarské společnosti EuroFleet Hitachi Capital Polska. Rozšíření Hitachi Capital Mobility Hungary.

2021 rok

Fúze Hitachi Capital Corporation s Mitsubishi UFJ Lease & Finance Company Limited. Na evropském trhu vzniká nová značka: MHC Mobility.

MHC Mobility skupina

Jsme MHC Mobility - člen skupiny Mitsubishi HC Capital Group, globálního hráče v oblasti mobility, pokud jde o velikost a obchodní cíle. Po sloučení společností Hitachi Capital Corporation a Mitsubishi UFJ Lease and Finance Company Limited rozvíjíme zaměření naší mateřské společnosti na mobilitu a nabízíme plně integrované, inovativní služby mobility na místní i přeshraniční úrovni.

Dceřiné společnosti MHC Mobility, které působí po celé Evropě, reagují na potřeby svých specifických trhů a zároveň se řídí celkovým posláním a vizí společnosti. Ve všech dceřiných společnostech se zaměřujeme na průběžné poradenství a dlouhodobé vztahy, které se zákazníky pečlivě rozvíjíme. Neustále rozvíjíme flexibilnější řešení mobility a nové služby, abychom zajistili, že naši zákazníci budou moci být vždy napřed, optimalizovat své podnikání, růst a být úspěšní

Sídlo společnosti Pobočky MHC Mobility Spolupracující společnosti

Naše silné stránky

Ve spolupráci s MHC Mobility můžete očekávat vysoký standard služeb a přizpůsobení se potřebám zákazníka, zejména:

  • otevřenost organizace, podporu celého týmu a partnerství po dlouhá léta,
  • zvláštní podmínky financování,
  • výběr ze všech modelů a značek pro firmy všech velikostí, 
  • jasné procesy a standardy poskytování služeb a transparentní smlouva o operativním leasingu,
  • pravidelné průzkumy spokojenosti zákazníků.

Co o nás říkají naši klienti

Více než 96% zákazníků by doporučilo naše služby ostatním a znovu podepsalo smlouvu s naší společností.

Se společností MHC Mobility spolupracuji od roku 2012 v rámci služeb CFM, jako je pronájem osobních a dodávkových automobilů, servis vozového parku a palivové karty. Od konkurence se MHC odlišuje rozsahem nabídky, flexibilitou a vysokou kvalitou služeb při zachování atraktivních cen. Oceňuji také velmi dobrý kontakt s account manažerem a představenstvem - oba jsou na nejvyšší úrovni. Pro společnost MHC neexistuje nic nemožného. To, co se zdá být pro jiné společnosti obtížné nebo neproveditelné, může společnost MHC Mobility obvykle hladce realizovat. Jejich služby upřímně doporučuji. Skutečně důvěryhodný obchodní partner!

Adam Gotartowski

Tuto společnost rozhodně doporučuji. Vysoká kvalita služeb, flexibilita a profesionální přístup ke klientům. Měl jsem velmi dobrý kontakt se zaměstnanci, kteří pomáhají v každodenních záležitostech. Jen tak dál!

Sławomir Wajs

Velmi profesionální přístup. Kontakt a zákaznický servis na velmi vysoké úrovni. Veškeré potřeby uspokojeny promptně. MHC Mobility je obchodní partner hodný doporučení.

Kamil Szwarc

MHC Mobility podle mého názoru skvěle vyplnili prostor na trhu v oblasti financování jak nákladní techniky, tak i osobních a dodávkových automobilů. To vše formou operativního leasingu. Tento druh financování autoparku samozřejmě známe z minulosti, ale leasingové společnosti jej dosud nabízely vždy jen pro jeden segment vozidel. Mít kompletní portfolio vozidel u jediného poskytovatele je pro nás velkou výhodou. Proto hodnotím MHC Mobility jako současnou jedničku na českém trhu, zvláště z důvodu jejich perfektního nastavení služeb pro koncového zákazníka.

Karel Cvejn majitel společnosti Sambular

Kontaktujte nás

Obchodní oddělení 420 255 712 811Od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00 hod.

Zavolejte nám

Newsletter

Přihlaste se k odběru a buďte vždy informováni o naší nabídce.
Získejte nejnovější informace a speciální nabídky týkající se pronájmu vozidel a služeb.


Tento web může používat technologii cookies především za účelem zajištění řádného fungování, ale také adresování provozu, ale také pro statistické a reklamní účely. Přijetí cookies umožňuje zrušit pomocí nastavení domácích prohlížečů.Více informací. OK