Elektromobilita

Pronájem vozidel jako klíč k elektromobilitě

Elektromobilita v současné době nabývá na významu a pomalu se zabydluje v povědomí spotřebitelů i firem. Nabídka elektrických vozidel roste a je stále zajímavější i z hlediska pronájmu. Právě proto společnost MHC Mobility nabízí elektrická vozidla z každého segmentu – od menších osobních vozů až po dodávky, včetně všech souvisejících služeb. Dokáže tak zajistit komplexní optimalizaci vozového parku a zároveň i snížení uhlíkové stopy díky inovativním technologiím použitým v elektrických vozech.

Společnost MHC Mobility poskytuje služby spojené s mobilitou a pomáhá podnikům dosahovat jejich obchodních cílů již déle než 15 let, a to prostřednictvím financování vozových parků a zajišťování veškerých souvisejících služeb. Jejích služeb již využilo téměř 1 200 firem z regionu střední a východní Evropy, pro které provozuje více než 12 000 osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Mezi klíčová řešení pro firemní klienty patří dlouhodobý pronájem. V rámci šíření osvěty o ochraně životního prostředí mezi zákazníky nabízí společnost MHC i pronájem elektrických vozů. Představuje ideální volbu pro všechny, kdo si přejí rozvíjet své podnikání, chránit životní prostředí a zároveň ušetřit čas i peníze tím, že určité činnosti svěří spolehlivému partnerovi. Díky této službě mohou zákazníci využívat moderní elektrické vozy za velice výhodných finančních podmínek, bez souvisejících starostí ohledně jejich provozu nebo likvidace baterií, a navíc získají možnost si po skončení spolupráce vozidlo zakoupit. 

Služba dlouhodobého pronájmu spočívá v poskytnutí vozidla zákazníkovi na smluvně stanovenou dobu za pevně dané měsíční splátky. Veškeré výdaje spojené s údržbou vozidla, jako jsou například kontroly, opravy, pojištění, poskytnutí náhradního vozu a kompletní pneuservis včetně přezutí a uskladnění, nese společnost MHC. Spokojenost zákazníků patří k jejím hlavním prioritám, a proto sestavuje každou komplexní nabídku pronájmu individuálně. 

Díky systematickému testování elektrických vozidel mohou zákazníci společnosti MHC Mobility sami poznat početné výhody spojené s řízením bezemisního vozidla: snížení míry znečištění a hluku, vysoký řidičský komfort a nižší provozní náklady.

K rozvoji elektromobility navíc společnost přispívá i konzultacemi a osvětou! 

V rámci naší smlouvy o dlouhodobém pronájmu jsme si do svého vozového parku vybrali elektrický vůz. Pro nás to představuje další díl skládačky v souvislosti se vstupem naší firmy do nového oboru – elektromobility. Nabízíme dobíjecí systémy pro elektrické vozy na polském trhu, přičemž energii pro dobíjení čerpáme z vlastních fotovoltaických zařízení. Jako odpovědná organizace, které záleží na životním prostředí, si ceníme nízkých emisí CO2, bezpečnosti a spolehlivosti. Díky tomuto řešení si nemusíme dělat starosti s dalšími náklady spojenými s vlastnictvím a provozováním těchto vozů – vysvětluje Grzegorz Misiejko působící jako správce vozového parku firmy BIBUS MENOS, která také patří mezi zákazníky společnosti MHC Mobility.


Máte zájem o pronájem vozidla?

Kontaktujte nás

Newsletter

Přihlaste se k odběru a buďte vždy informováni o naší nabídce.
Získejte nejnovější informace a speciální nabídky týkající se pronájmu vozidel a služeb.


Tento web může používat technologii cookies především za účelem zajištění řádného fungování, ale také adresování provozu, ale také pro statistické a reklamní účely. Přijetí cookies umožňuje zrušit pomocí nastavení domácích prohlížečů.Více informací. OK